Menu
Your Cart

INTERJERA ROKU DARBA GLEZNAS

Interejera gleznas izpildītās dažādās tehnikās un ar dazādiem materiāliem!

Katra glezna ir ekskluzīvā!


No autora:

Man patīk gleznot kopš bērnības. Tagad esmu profesionāla fotografe, bet bez gleznošanas nevaru! Māksla ir manas dvēseles nodarbība. Es joprojām mācos gleznot un citreiz glezna tiek zīmēta ilgu laiku, bet es nepadodos un vienmēr gleznoju līdz galarezultātam! Gleznoju vienmēr ar gandarījumu un katrā darbā ielieku savu dvēseli, lai cilvēki redzētu manās gleznās kaut ko vairāk un sajūstu siltumu un tikai pozitīvas emocijas!


GLEZNA - VIŅA INTRIĢĒ MŪS, JO KĀDREIZ IEINTREGĒJA MĀKSLINIEKU, BET VIŅŠ NODEVA SAVAS SAJŪTAS MUMS!

GLEZNA ”fluidart spilgts akcents” GLEZNA ”fluidart spilgts akcents”
-45 %
Model: GLEZNA9 ”fluidart spilgts akcents"
GLEZNA ”FLUIDART SPILGTS AKCENTS”Autore: Mona AleksaneAudeklis: kokvilna ar koka pamatni/ krāsas: akrils/eļļa māklai/ tehnika fluidartIzmērs:   40 x 70 cmGLEZNA - VIŅA INTRIĢĒ MŪS, JO KĀDREIZ IEINTREGĒJA MĀKSLINIEKU, BET VIŅŠ NODEVA SAVAS SAJŪTAS MUMS!Glezna var būt kā spilgts akcents..
71.50€ 130.00€
Bez nodokļa:59.09€
GLEZNA ”fluidart” GLEZNA ”fluidart”
-35 %
Model: GLEZNA8 ”fluidart”
GLEZNA ”FLUIDART”Autore: Mona AleksaneAudeklis: kokvilna ar koka pamatni/ krāsas: akrils/eļļa māklai/ tehnika fluidartIzmērs:   40 x 80 cmGLEZNA - VIŅA INTRIĢĒ MŪS, JO KĀDREIZ IEINTREGĒJA MĀKSLINIEKU, BET VIŅŠ NODEVA SAVAS SAJŪTAS MUMS!Glezna var būt kā spilgts akcents un labi papildi..
97.50€ 150.00€
Bez nodokļa:80.58€
Model: GLEZNA2 ”ITĀĻU VĪNA IZSMALCINĀTĪBA”
GLEZNA ”ITĀĻU VĪNA IZSMALCINĀTĪBA”Autore: Mona Aleksanekrāsas: eļļa/ audekls: kokvilna ar koka pamatniGlezna tiek veidotā ar dažādu tehniku, gan gluds pārklājums ar otām, gan reljefu pārklājums ar mastihīnu.50 x 70 cmGlezna labi iederēsies gan viesuistabā, gan ofisstelpās, gan kafeinīcā vai res..
300.00€
Bez nodokļa:247.93€
Model: GLEZNA3 ”MANA RĪGA”
GLEZNA ”MANA RĪGA”Autore: Mona AleksaneAudeklis: kokvilna ar koka pamatni/ krāsas: akrils/ laka/ zelta lapas/ rāmjis40 x 100 cmGlezna ar rāmi (plastikāta faktūras rāmis)GLEZNA - VIŅA INTRIĢĒ MŪS, JO KĀDREIZ IEINTREGĒJA MĀKSLINIEKU, BET VIŅŠ NODEVA SAVAS SAJŪTAS MUMS!Šī glezna ir laba dāvana, ka..
250.00€
Bez nodokļa:206.61€
GLEZNA ”SPRĒGĀJOŠS KRĀSU SALIKUMS” GLEZNA ”SPRĒGĀJOŠS KRĀSU SALIKUMS”
-45 %
Model: GLEZNA6 ”SPRĒGĀJOŠS KRĀSU SALIKUMS”
GLEZNA ”SPRĒGĀJOŠS KRĀSU SALIKUMS”Autore: Mona AleksaneAudeklis: kokvilna ar koka pamatni/ krāsas: akrils/ laka matēta un glancētāIzmērs:   40 x 60 cmGLEZNA - VIŅA INTRIĢĒ MŪS, JO KĀDREIZ IEINTREGĒJA MĀKSLINIEKU, BET VIŅŠ NODEVA SAVAS SAJŪTAS MUMS!Glezna var būt kā spilgts akcents un ..
99.00€ 180.00€
Bez nodokļa:81.82€
GLEZNA ”ZELTA UN BRONZAS NĀRAS” GLEZNA ”ZELTA UN BRONZAS NĀRAS”
-25 %
Model: GLEZNA7 ”ZELTA UN BRONZAS NĀRAS”
Autore: Mona AleksaneAudeklis: kokvilna ar koka pamatni/ krāsas: akrils/ laka50 x 60 cmGLEZNA - VIŅA INTRIĢĒ MŪS, JO KĀDREIZ IEINTREGĒJA MĀKSLINIEKU, BET VIŅŠ NODEVA SAVAS SAJŪTAS MUMS!Šī glezna iederēsies katrā interjerā un būs laba dāvana piemēram jūrniekam...
105.00€ 140.00€
Bez nodokļa:86.78€
Model: GLEZNA11 ”PEONIJAS ZIEDS”
Apjomīgā glezna!Autors: Mona Aleksanekoka pamatne/struktūras pasta/akrils/aizsargājoša caurspīdīga lakaaptuveni 25 cmGLEZNA MŪS INTRIĢĒ, JO TĀ SAVULAIK INTRIĢĒJA MĀKSLINIEKU, UN VIŅŠ MUMS NODEVA SAVAS SAJŪTAS!Šī glezna būtu piemērota jebkuram interjeram un būtu lieliska dāvana!..
110.00€
Bez nodokļa:90.91€
ZELTA ORHIDEJAS ZELTA ORHIDEJAS
-25 %
Model: GLEZNA10 ”ZELTA ORHIDEJAS”
Apjomīgā glezna!Autore: Mona AleksaneAudeklis: kokvilna ar koka pamatni/ palīgmateriāli: strukturpasta/akrils/ zelta lapas/ glancētā aizsarglaka laka/plastikāta rāmis50 x 70 cmGlezna ar rāmi (plastikāta faktūras zelta krāsa rāmis)GLEZNA - VIŅA INTRIĢĒ MŪS, JO KĀDREIZ IEINTREGĒJA MĀKSLINIEKU, BE..
195.00€ 260.00€
Bez nodokļa:161.16€
Rāda no {start} līdz {end} kopā {total} (Kopā lapu - {pages})