Menu
Your Cart

INTERJERA ROKU DARBA GLEZNAS

Interejera gleznas izpildītās dažādās tehnikās un ar dazādiem materiāliem!

Katra glezna ir ekskluzīvā!


No autora:

Man patīk gleznot kopš bērnības. Tagad esmu profesionāla fotografe, bet bez gleznošanas nevaru! Māksla ir manas dvēseles nodarbība. Es joprojām mācos gleznot un citreiz glezna tiek zīmēta ilgu laiku, bet es nepadodos un vienmēr gleznoju līdz galarezultātam! Gleznoju vienmēr ar gandarījumu un katrā darbā ielieku savu dvēseli, lai cilvēki redzētu manās gleznās kaut ko vairāk un sajūstu siltumu un tikai pozitīvas emocijas!


GLEZNA - VIŅA INTRIĢĒ MŪS, JO KĀDREIZ IEINTREGĒJA MĀKSLINIEKU, BET VIŅŠ NODEVA SAVAS SAJŪTAS MUMS!

Model: GLEZNA2 ”ITĀĻU VĪNA IZSMALCINĀTĪBA”
GLEZNA ”ITĀĻU VĪNA IZSMALCINĀTĪBA”Autore: Mona Aleksanekrāsas: eļļa/ audekls: kokvilna ar koka pamatniGlezna tiek veidotā ar dažādu tehniku, gan gluds pārklājums ar otām, gan reljefu pārklājums ar mastihīnu.50 x 70 cmGlezna labi iederēsies gan viesuistabā, gan ofisstelpās, gan kafeinīcā vai res..
300.00€
Bez nodokļa:247.93€
Model: GLEZNA3 ”MANA RĪGA”
GLEZNA ”MANA RĪGA”Autore: Mona AleksaneAudeklis: kokvilna ar koka pamatni/ krāsas: akrils/ laka/ zelta lapas40 x 100 cmGLEZNA - VIŅA INTRIĢĒ MŪS, JO KĀDREIZ IEINTREGĒJA MĀKSLINIEKU, BET VIŅŠ NODEVA SAVAS SAJŪTAS MUMS!Šī glezna ir laba dāvana, kas iederēsies katrā interjerā un nodos autora Latvi..
250.00€
Bez nodokļa:206.61€
Model: GLEZNA6 ”SPRĒGĀJOŠS KRĀSU SALIKUMS”
GLEZNA ”SPRĒGĀJOŠS KRĀSU SALIKUMS”Autore: Mona AleksaneAudeklis: kokvilna ar koka pamatni/ krāsas: akrils/ laka matēta un glancētāIzmērs:    x    cmGLEZNA - VIŅA INTRIĢĒ MŪS, JO KĀDREIZ IEINTREGĒJA MĀKSLINIEKU, BET VIŅŠ NODEVA SAVAS SAJŪTAS MUMS!Glezna var būt kā spilgts akc..
180.00€
Bez nodokļa:148.76€
Model: GLEZNA1 ”VARAVĪKSNES ZEBRA”
GLEZNA ”VARAVĪKSNES ZEBRA”Autore: Mona AleksaneAkrils/ audekls/ laka50 x 70 cmGLEZNA - VIŅA INTRIĢĒ MŪS, JO KĀDREIZ IEINTREGĒJA MĀKSLINIEKU, BET VIŅŠ NODEVA SAVAS SAJŪTAS MUMS!Bērns var mācīt krāsa pēc šīs gleznas un baudīt varavīksnes krāsas!..
115.00€
Bez nodokļa:95.04€
Model: GLEZNA5 ”ZELTA LŪPAS”
GLEZNA ”ZELTA LŪPAS”Autore: Mona AleksaneAudeklis: kokvilna ar koka pamatni/ krāsas: akrils/ laka/ zelta lapas61 x 82 cmGLEZNA - VIŅA INTRIĢĒ MŪS, JO KĀDREIZ IEINTREGĒJA MĀKSLINIEKU, BET VIŅŠ NODEVA SAVAS SAJŪTAS MUMS!Šī glezna ir laba dāvana, kas iederēsies kādā elegantā mūsdienu stilā interje..
275.00€
Bez nodokļa:227.27€
Rāda no {start} līdz {end} kopā {total} (Kopā lapu - {pages})