Menu
Your Cart

SUVENĪRS LĀČAUSIS

''LĀČAUSIS'' - lielisks suvenīrs!!! Jauka cepure Latvijas svētku dienās!!! Vērtīgā dāvana! Un spilgts atribūts sporta faniem ...!!!

Cepure no mīgstā auduma (odere - kokvilna, ausis - mākslīgā kažokāda).

Dizaina autore: Karīna Šišlo

Izpildītājs "ANITA" šūšanas darbnīca, Latvijā.

Model: lāčausis cepure
''LĀČAUSIS'' – ir patentēts ar rokām darināts izstrādājums - jauka cepure. Latvijas suvenīrs, lieliska dāvana un spilgts atribūts sporta pasākumiem!It īpaši Latvijas svētku dienās tā būs vērtīgā dāvana sev, bērniem, radiem, draugiem, kolēģiem, sadarbības partneriem, kā arī ārzemju viesiem!..
28.80€
Bez nodokļa:23.80€
Model: lacausis lente
''LĀČAUSIS'' – ir patentēts ar rokām darināts izstrādājums - galavas lente. Latvijas suvenīrs, lieliska dāvana un spilgts atribūts sporta pasākumiem!It īpaši Latvijas svētku dienās tā būs vērtīgā dāvana sev, bērniem, radiem, draugiem, kolēģiem, sadarbības partneriem, kā arī ārzemju viesiem..
18.80€
Bez nodokļa:15.54€
Model: lāčausis suvenīrcepurīte-piekariņš
''LĀČAUSIS'' – ir patentēts ar rokām darināts izstrādājums - suvenīrcepurīte-piekariņš. Latvijas suvenīrs, lieliska dāvana un spilgts atribūts sporta pasākumiem!It īpaši Latvijas svētku dienās tā būs vērtīgā dāvana sev, bērniem, radiem, draugiem, kolēģiem, sadarbības partneriem, kā arī ārz..
11.80€
Bez nodokļa:9.75€
Rāda no {start} līdz {end} kopā {total} (Kopā lapu - {pages})