Menu
Your Cart

MASKAS NO AUDUMA

MASKAS

Model: maska ar roza puķēm
Maskas no kokvilnas, dažados izmēros.Maskas no kokvilnas un trikotāžas, dažados izmēros.Maskas forma ir pusapaļa un atkārto sejas konturus, tāpēc ir komforta izmantošanai.Maska sašūta kvalitatīvi, tāpēc droši var mazgāt vairākkart. Visas maskas pirms iepakošanas tiek termiski apstrādāti un nepie..
6.00€
Bez nodokļa:4.96€
Model: maska bērnu
100% kokvilnas maska..
3.50€
Bez nodokļa:2.89€
Model: maska melna
100% kokvilnaMaskas no kokvilnas, dažados izmēros...
6.00€
Bez nodokļa:4.96€
Model: mask_2
Maskas no kokvilnas auduma – gatavas un pēc pasūtījumā!Sastāvs: kokvilna 100% odere: kokvilna 100%Maska ar ielocēm, kas ļauj viegli izkārtot masku pēc sejas formas un cieši pieguļ pie deguna pateicoties iekšējai drātai!Maskai ir papildus kabatiņi vienreizlietojāmām filtram un elastīgas gumaijas..
7.00€
Bez nodokļa:5.79€
Model: mask_1
Maskas no lina auduma – gatavas un pēc pasūtījumā!Sastāvs: lins 100% odere: kokvilna 100%Pusapaļa maskas forma cieši pieguļ atkārtojot sejas konturu!Visām maskām ir papildus kabatiņi vienreizlietojāmām filtram un elastīgas gumaijas sānos.Visām maskas ir iepakojums un tās ir termiski apstrādātas..
8.00€
Bez nodokļa:6.61€
Model: maska sarkana
Maskas no atlasīgas kokvilnas.Maskas no kokvilnas un trikotāžas, dažados izmēros.Maskas forma ir pusapaļa un atkārto sejas konturus, tāpēc ir komforta izmantošanai.Maska sašūta kvalitatīvi, tāpēc droši var mazgāt vairākkart. Visas maskas pirms iepakošanas tiek termiski apstrādāti un nepieciešamī..
6.00€
Bez nodokļa:4.96€
Model: maska zīda
Zīda maska pēc pasūtījumā no Pavlovo Posadas lakata!..
15.00€
Bez nodokļa:12.40€
Model: maska zila
Maskas no kokvilnas, dažados izmēros...
7.00€
Bez nodokļa:5.79€
Model: mask_3
Maskas bērniem no kokvilnas auduma – gatavas un pēc pasūtījumā!Sastāvs: kokvilna 100% odere: kokvilna 100%Maska ar ielocēm, kas ļauj viegli izkārtot masku pēc sejas formas un cieši pieguļ pie deguna pateicoties iekšējai drātai!Maskai ir papildus kabatiņi vienreizlietojāmām filtram un elastīgas ..
3.50€
Bez nodokļa:2.89€
Rāda no {start} līdz {end} kopā {total} (Kopā lapu - {pages})